Установка аерозольного пожежогасіння, модуль аерозольного пожежогасіння
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
      
3kb@ukr.net
РУС / УКР

Установка аерозольного пожежогасіння

Відповідно до технічних норм і правил пожежної безпеки, устаткуванню автоматичними установками аерозольного пожежогасіння (АУАПТ) підлягають виробничі і складські приміщення, гаражні бокси, технологічні установки, кабельні споруди, електроустановки в т.ч. під напругою. Вогнегасний аерозоль чинить мінімальну дію на вироби, що захищаються, матеріали, устаткування (потрібно вологе прибирання). АУАПТ заборонені до застосування в приміщеннях з масовим перебуванням людей, будівлях з нижчою мірою вогнестійкості із-за високої температури ВА, що виробляється генератором.

Основний елемент системи аерозольного пожежогасіння - генератор вогнегасного аерозоля - ГВА модульного типу (виконує функції зберігання і подання вогнегасної речовини у вогнище пожежі), що розміщується безпосередньо в приміщеннях, що захищаються.

Розрахунок вогнегасного аерозоля робиться згідно з нормами і правилами проектування аерозольних установок пожежогасіння. Проектування здійснюється з використанням устаткування різних виробників і з урахуванням побажань замовника.

Пропонуємо Вам повний комплекс послуг з проектування, монтажу, обслуговування і діагностики установок аерозольного пожежогасіння.

За додатковою інформацією звертайтеся до наших фахівців .

Види модулів аерозольного пожежогасіння: