Вогнезахист кабелів, вогнезахист кабелів элекрических
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
      
3kb@ukr.net
РУС / УКР

Вогнезахист електрокабелів

Проблема захисту електричних кабелів стоїть нині досить гостро. Це пов'язано з тим, що згорає матеріал, з якого виготовлений кабель і великою одиничною потужністю енергетичного устаткування. Особлива небезпека виходить від кабельних споруд, які є складними системами, що складаються з кабельних потоків з підвищеного горючого навантаження.

Вже з перших хвилин пожежі в таких місцях, нестримно поширюється дим і швидко зростає температура повітря, оскільки ізоляція кабелів запалюється, що веде до наростання коротких замикань.

Навіть при спрацьовуванні системи пожежогасіння, ушкодження кабелів веде до втрати контролю за усім устаткуванням і може мати дуже серйозні наслідки.

Більшість електричних кабелів обладнана горючою ізоляцією, зазвичай з ПВХ. Згораючи, вона виділяє хлороводород, який конденсується на устаткуванні і будоб'єктах. Через це виникає корозія залізобетонних і сталевих конструкцій, виходить з ладу електроустаткування, що веде до великого матеріального збитку. До того ж, продукти горіння пластика дуже токсичні і небезпечні для здоров'я.

Вогнезахисні кабельні покриття, що перешкоджають поширенню вогню, допомагають понизити пожежну небезпеку кабелів.

Для вогнезахисту електрокабелів ми використовуємо вогнезахист, що сполучує засоби, який наноситься методом фарбування кабельних електромереж. Усі використовувані нами матеріали мають необхідні сертифікати пожежної безпеки, гігієнічні висновки і сертифікати відповідності.

Спучуючі тонкошарові покриття виготовляються на водній основі, вони відрізняються підвищеною атмосферостійкістю і вологостійкістю. Під впливом високої температури вони збільшують свій об'єм у декілька разів, створюючи тим самим міцний термобарьер, який забезпечує стійкість кабелів до займання.

Основне призначення вогнезахист кабелів

ognezashita elektrokabelejognezashita elektrokabelej2