Вогнезахист тканини, вогнезахист ковроліну. Вогнезахисна обробка тканин
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
      
3kb@ukr.net
РУС / УКР

Вогнезахист тканини

Зачасту на головних шляхах евакуації – коридорах і сходах, наші доблесні дизайнери використовують килимові матеріали, ковроліни, тканні доріжки, що абсолютно неприпустимо якщо Ви хоч трохи дорожите життями тих, хто знаходиться на своїх робочих місцях, відвідувачів і гостей.  У надзвичайній ситуації із-за швидкого займання килимових виробів, а так само наявність в їх складі синтетичних волокон, шляхи евакуації вмить будуть паралізовані, а коридори, холи і сходи можуть наповнитися їдким і задушливим димом. При попаданні такого диму в дихальні шляхи, смерть може настати миттєво! Здавалося б, що ж робити? Відмовитися від так всім приємного комфорту, зняти усі тканинні вироби з підлог і східців, ходити по холодній і іноді гримлячій підлозі? Є вихід, - зробити вогнезахист тканини. Сучасні вогнезахисні матеріали розв'яжуть цю складну, але рішучу проблему.

Використовувані нашими фахівцями вогнезахисні матеріали для тканин абсолютно безпечні для здоров'я людей, не викликають ніяких змін характеристик оброблюваних виробів (не змінюється колір, фактура, відсутні сторонні запахи).


Вогнезахисна обробка ковроліну, штор, гардин, килимових виробів і тканин, усі ці вищеперелічені вироби просочуються спеціальним вогнезахисним матеріалом, робиться ефективна сушка оброблених виробів, як наслідок підвищується вогнезахисна ефективність текстильних виробів, зменшується час поширення вогню по оброблених поверхнях, у багато разів зменшується токсичність димотворних елементів. Для килимів і ковролінов ми застосовуємо спеціальні вогнезахисні матеріали, які дозволяють здійснювати неодноразове миття таких виробів, а також такі склади дуже стійкі до зовнішньої дії і тривалий час не втрачають своїх вогнезахисних властивостей і характеристик.

Також, практично, усі сучасні вогнезахисні матеріали, дозволяють здійснювати обробку тканин на 100% що складаються з синтетичних матеріалів, не змінюючи при цьому сам матеріал, але надаючи йому вогнезахисні властивості і вогнезахисну ефективність!

Найчастіше вогнезахисту тканин піддаються:

 - текстильні матеріали на шляхах евакуації;

 - штори, гардини, занавіси в актових і концертних залах;

 - вогнезахист декоративних тканинних елементів в місцях з великим перебуванням людей (кафе, ресторани, кінотеатри, клуби і тому подібне).

Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати вогнезахисний матеріал, конкретно відповідний для типу ваших тканин, проведуть усі необхідні підготовчі роботи і нанесуть вогнезахисний склад. На усі вогнезахисні роботи поширюється гарантія, тому ви можете бути упевнені в якості робіт, що проводяться.

Також, якщо Вам потрібна допомога в перевірці якості вже виконаних вогнезахисних робіт, наша компанія рада запропонувати таку послугу. Ця нова вимога законодавства в сфері пожежної безпеки, поширюється не лише на матеріали з тканин, але і на будь-які інші матеріали і вироби, піддані вогнезахисній обробці (чи просоченню). Періодичність такої перевірки як правило складає 2 (два) рази в рік, якщо не вказане інше.

Якщо у Вас залишилися питання, будь ласка дзвоніть, ми з радістю проконсультуємо Вас і допоможемо вирішити будь-яку трудність!

Девіз наших фахівців : «Безпека може бути красивою!» Головне з професіоналізмом підійти до поставленого завдання.