Газове пожежогасіння. Монтаж газового пожежогасіння.
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
      
3kb@ukr.net
РУС / УКР

Газове пожежогасіння

В основному установками газового пожежогасіння обладнуються серверні, архіви, сховища і інші приміщення для зберігання і обробки інформації, приміщення з електроустаткуванням.

Проектування здійснюється в наступному порядку:

1. Згідно з проектними нормами робиться розрахунок маси вогнегасної речовини (ОТВ).
2. Діаметри магістральних і розподільних трубопроводів, типи і кількості насадків, сумарні площі випускних отворів в насадках визначають в результаті проведення гідравлічного розрахунку.

Проектування установок газового пожежогасіння можливе з використанням різних газів хладону 114В2, хладону 125ХП, хладону 23, хладону 227еа, вуглекислоти, газового складу «Інерген» залежно від побажань замовника і можливості використання газової вогнегасної речовини.

Після закінчення проектних робіт, усі технічні рішення при необхідності узгоджуються з органами державного протипожежного нагляду.

Монтаж системи газового пожежогасіння робиться в найкоротші терміни з використанням зварних і муфтових елементів і з'єднань трубопроводів. Після закінчення монтажних робіт технологічної частини робиться гідравлічне випробування системи. Паралельно з монтажем технологічної частини ведеться монтаж системи автоматики. У пуско-налагоджувальних роботах відбувається стикування змонтованих систем і після тестового пуску і випробування, з урахуванням нормативного функціонування системи, робиться підключення газового модуля у бойовий режим.

За додатковою інформацією звертайтеся по телефону +38 (093) 101-7-101 .

установка газового пожаротушение, монтаж систем газового пожаротушения, система газового пожаротушения, автоматическое газовое пожаротушение

Система газового гасіння в працездатному стані.

установка газового пожаротушение, монтаж систем газового пожаротушения, система газового пожаротушения, автоматическое газовое пожаротушение

Приклад табличок з прихованим відображенням написів для системи автоматики газового пожежогасіння.

(вгорі відображення напису при роботі системи, внизу - на табло живлення не подається, напис не видно)

установка газового пожаротушение, монтаж систем газового пожаротушения, система газового пожаротушения, автоматическое газовое пожаротушение

Що таке Газовий Вогнегасний Склад (ГВС) «ІНЕРГЕН»

«ІНЕРГЕН» гасить пожежу шляхом зниження рівня кисню в приміщенні нижче 15% (тобто рівень вмісту кисню, при якому горіння відбувається не тривалий період часу). Одночасно двоокис вуглецю, що знаходиться в складі ГВС «ІНЕРГЕН», забезпечує захист людини, захопленої пожежею в приміщенні від дій зниження рівня кисню в атмосфері.

Захисні властивості і переваги ГВС «ІНЕРГЕН»

  • ІНЕРГЕН складається з газів, які утворюють нашу атмосферу, тому він абсолютно безпечний в екологічному відношенні. ІНЕРГЕН береться з атмосфери і в атмосферу повертається!
  • ІНЕРГЕН не призводить до небезпечного для життя зниження концентрації кисню в повітрі, або до появи токсичного середовища.
  • ІНЕРГЕН мінімізує риски виникнення корозії і псування устаткування, оскільки це непровідний, неконденсований, сухий газ, який може бути використаний на електроустаткуванні без ризику виникнення дугового розряду. Після розвантаження робить повітря прозоріше і сухіше, знижуючи електропровідність в навколишній атмосфері, не робить продуктів розпаду.
  • ІНЕРГЕН при поданні в приміщення не викликає перепаду температур, який призводить до руйнування електроніки і винекнення усередині техніки конденсату, що включає кислоти, що знаходяться в приміщенні у вигляді диму (газів) під час пожежі.
  • Питома вага ГВС «ІНЕРГЕН» дуже близький до питомої ваги повітря, тому не відбувається його скупчення в нижній частині приміщення, як з вуглекислотою або фреоном, а його рівномірна концентрація зберігається тривалий час.