Вогнезахист бетонних конструкцій, вогнезахист конструкцій з бетону
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
      
3kb@ukr.net
РУС / УКР

Вогнезахист бетонних конструкцій

Якщо під час пожежі на бетон без вогнезахисту відбувається короткочасна високотемпературна дія, в нім починають протікати фізичні і хімічні процеси, які міняють його властивості. А якщо його вологість вище 3,5%, то при підвищенні температури вище 250С і при одночасній вогневій дії, може навіть початися руйнування бетону.

Якщо температура бетону підвищитися до 350С, то, незалежно від його вологості, в нім починають з'являтися тріщини, через розширення арматури під впливом  температури відбувається прогин елементів залізобетону. А якщо температура підвищується ще більше, відбувається усадка цементного каменю, а також розширюються його заповнювачі, що розриває цементний камінь на частини.

Коли залізобетонні конструкції остивають, властивості бетону все одно не відновлюються, він втрачає свою міцність і пружнопластичні характеристики, а арматура втрачає пружність.

Застосування вогнезахисту збільшує межу вогнестійкості залізобетону, оберігає її про швидкого нагріву до високих температур.

Для вогнезахисту будівельних конструкцій з бетону потрібний виїзд технічного фахівця на об'єкт. Для виклику фахівця Ви можете скористатися контактами або залишити заявку.