Фотолюмінесцентні плани евакуації. Плани евакуації по ДСТУ. Розробка планів евакуації.
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
      
3kb@ukr.net
РУС / УКР

Плани евакуації

РОЗРОБКА І ВИГОТОВЛЕННЯ

ФОТОЛЮМІНЕСЦЕНТНИХ ПЛАНІВ ЕВАКУАЦІЇ

Наша компанія пропонує розробку планів евакуації у найкоротші терміни. Ми готові запропонувати друк планів евакуації по ДСТУ будь-яких розмірів і на будь-якому носії - папір, пластик, у тому числі друк планів евакуації на світловідбивних (фотолюмінесцентних) носіях.

Розробляємо і виготовляємо плани евакуації різних форматів: формат по ДСТУ А2 (600 х 400 мм)формат А3 (400 х 300)формат А4. Ваш майбутній план евакуації можливо зробити на будь-якому носії і практично на будь-якій основі.

План евакуації можна оформити в рамці будь-якого кольору, або у багеті для особливо вимогливих клієнтів. Також план евакуації можна заламінувати або виготовити на пластиці. Вибір за вами!


ВИБІР РОЗМІРУ ПЛАНУ ЕВАКУАЦІЇ

Необхідний розмір планів евакуації слід вибирати залежно від його призначення, площі приміщення, кількості евакуаційних і аварійних виходів.

1. Для поверхових і секційних планів евакуації слід вибирати розмір 600 х 400 мм.

Такі плани потрібні:

- якщо площа поверху більша 1000 м2;

- за наявності на поверсі декількох окремих евакуаційних виходів, відокремлених від інших частин поверху стіною або перегородкою;

- за наявності на поверсі розсувних, підйомно-опускних і таких, що обертаються дверей або турнікетів;

- при складних, заплутаних або протяжних шляхах евакуації.

2. Для локальних планів евакуації слід вибирати розмір 400 х 300 мм.

Такі плани необхідно розробляти для окремих приміщень. Це можуть бути окремі кабінети, невеликі офісні приміщення, номери готелів і т.п.

Фотолюмінесцентні плани евакуації, виготовлені в нашій кампанії, зроблені згідно ДСТУ.

Усі стадії розробки планів евакуації жорстко контролюються, враховуються усі вимоги пожежної безпеки, щоб у результаті Ви отримали якісний, такий, що відповідає усім нормам, План евакуації.


Рады запропонувати Вам фотолюмінесцентні плани евакуації. Наші плани евакуації світяться в темряві. Такі плани евакуації, що світяться, володіють великою перевагою перед звичайними планами на простому папері. Це перевага полягає в тому, що фотолюмінесцентний план евакуації, при пропажі основного освітлення, світиться впродовж 24 годин, що дозволяє людям орієнтуватися в приміщенні навіть за відсутності освітлення! Такий план евакуації при пожежі не лише є незвичайним планом, але і безпечнішим і відповідає усім нормам і вимогам пожежної безпеки і навіть перевершує їх на декілька років вперед!

Пожежна евакуація є вимушеним процесом переміщення людей з пожежонебезпечних зон. Вона проводиться тоді, коли існує реальна або можлива загроза здоров'ю або життю людини. Пожежна евакуація потрібна в наступних надзвичайних ситуаціях, до яких відноситься як сам пожежа, так і супроводжуючі його шкідливі чинники : дим, продукти згорання різних матеріалів, високі температури, а також дія самого вогню.

Останнім часом спостерігається масове будівництво різних великих торгових, культурних центрів, кінотеатрів і так далі, у зв'язку з чим пожежна евакуація людей стає усе більш значимою складовою загальної пожежної безпеки. У таких будівлях пожежа частенько відбувається дуже швидко нестримно розвиваючись і охоплюючи усі нові зони, що іноді призводить до масової загибелі людей і серйозних травмам. Найнадійнішим способом в такому випадку врятувати людей являється своєчасна пожежна евакуація з приміщення, яка неможлива без грамотно розробленого плану евакуації.

Швидка і своєчасна пожежна евакуація людей з будівель і спорудження – дуже відповідальне і важливе завдання. Вона формується в процесі проектування будівлі і забезпечується при безпосередній експлуатації об'єкту.

фотолюминесцентный план эвакуации, план эвакуации, план эвакуации при пожаре, план эвакуации гост, разработка планов эвакуации, заказать план эвакуации изготовление планов эвакуации, план пожарной эвакуации, план эвакуации при пожаре, светящийся план эвакуации, план эвакуации по ГОСТ

Пожежна евакуація характеризується наступними параметрами:

 

- кількість евакуаційних виходів, що забезпечують пересування людей у безпечну зону;

- вибір шляхів евакуації і їх протяжність;

- геометричні характеристики шляхів евакуації і виходів;

- безпека конструкцій, що знаходяться на шляху до евакуаційних виходів;

- ізоляція евакуаційних шляхів від зон підвищеної пожежної небезпеки;

- час евакуації людей і забезпечення мінімального ризику при проведенні цього процесу.

Усі параметри пожежній евакуації передбачені проектами у відповідності з усіма нормативними документами, в яких розставлені пріоритети вимог, що забезпечують пожежну безпеку, в порівнянні з усіма іншими вимогами, що стосуються протипожежного захисту.

Крім того, сама пожежна безпека має бути забезпечена у будь-яких цілях використання об'єкту : від виконання людьми виробничих завдань до моментів відпочинку. Пожежна евакуація у свою чергу є невеликою частиною загальної системи безпеки експлуатації будівель і споруд, але у зв'язку зі своїми завданнями і проведенням при виникненні надзвичайних ситуацій, вона набуває головного значення.

Пожежна евакуація включає вибір варіантів і параметрів евакуаційних шляхів, відповідність яких здійснюється з допомогою спеціальних розрахункових методів, виходячи з найбільш вірогідних і небезпечних чинників розвитку надзвичайної ситуації. Отримані результати далі застосовуються не лише для розробки планів евакуації, але і для розрахунків пожежних ризиків.

При вже безпосередній експлуатації будівель і споруд розробляються інструкції і плани пожежної евакуації, а також відробіток дій згідно з вимогами пожежної безпеки. Пожежна евакуація представлена спеціальним планом, який є особливим документом, де відображений порядок дії при пожежі, надзвичайних ситуаціях і евакуаціях людей. Грамотна пожежна евакуація може бути здійснена тільки при дотриманні усіх перерахованих моментів і вимог пожежної безпеки.

За додатковою інформацією звертайтеся до наших фахівців.  У нас ви завжди можете замовити план евакуації для вашого приміщення або будівлі.


План эвакуации при пожаре                               


Зразок фотолюмінесцентного плану евакуації

Ліворуч вид вдень, справа - вночі.

фотолюминесцентный план эвакуации, план эвакуации, план эвакуации при пожаре, план эвакуации гост, разработка планов эвакуации, заказать план эвакуации, изготовление планов эвакуации, план пожарной эвакуации, план эвакуации при пожаре, светящийся план эвакуации, план эвакуации по ГОСТ

Приклад розробки шляхів евакуації і устаткування їх спеціальними фотолюмінесцентними (що світяться) матеріалами

Путь эвакуации, светящийся план эвакуации, фотолюминисцентный план эвакуации, разработка планов эвакуации