Випробування пожежних кранів, Випробування внутрішнього протипожежного водопроводу, пожежних кранів, перевірка на водоотдачу
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
    
[email protected]
РУС / УКР

Випробування внутрішнього протипожежного водопроводу

У разі виникнення пожежі дуже важливим є справність пожежного водопроводу (пожежних кранів). Інакше збиток від лиха може бути дуже загрозливим. Саме з цією метою потрібна періодична перевірка пожежного водопроводу на відповідність його стану нормативним вимогам.

Випробування внутрішнього протипожежного водопроводу (пожежних кранів - ПК)


Періодичність перевірки пожежних кранів (ПК) згідно з чинними нормами і правилами пожежної безпеки складає  2 рази на рік.

Фахівці нашої компанії кваліфіковано і швидко проведуть перевірку Вашого внутрішнього протипожежного водопроводу на працездатність і водоотдачу (у неї також входять випробування пожежних кранів і випробування пожежних гідрантів). Варто пам'ятати про те, що перевірка пожежного водопроводу є обов'язковою умовою норм і правил забезпечення безпеки в тому випадку, якщо на підприємстві, заводі або іншій установі сталася пожежна ситуація. Крім того, пожежний водопровід дозволяє своєчасно надати першу допомогу ще до приїзду бригади пожежників і співробітників МНС, саме тому його справність і "бойовий" настрій необхідно регулярно контролювати.

испытание пожарных кранов, испытание ПК, испытание водопровода, испытание противопожарного водопровода, испытание пожарного водопровода, испытание пожарных кранов,  испытание пожарных гидрантов,  испытание внутреннего водопровода,  испытание внутреннего противопожарного водопровода на водоотдачу испытание пожарных кранов, испытание ПК, испытание водопровода, испытание противопожарного водопровода, испытание пожарного водопровода, испытание пожарных кранов,  испытание пожарных гидрантов,  испытание внутреннего водопровода,  испытание внутреннего противопожарного водопровода на водоотдачу

Після закінчення перевірок і випробувань внутрішнього водопроводу, складаються необхідні акти і протоколи випробувань, складаються технічні карти на пожежні крани (випробування ПК) якщо такі відсутні на об'єкті ваші пожежні рукава скачуються по новому шву скатки, голівки рукавів приєднуються до пожежного крану. Пожежний водопровід, перевірка якого в обов'язковому порядку повинна проводитися з точною регулярністю дозволить вам не хвилюватися за пожежну безпеку, і тим самим забезпечить якісні умови для вашої роботи. Крім того, варто відмітити, що перевірка повинна проходити під чітким керівництвом фахівців своєї справи.

 

Якщо при випробуваннях пожежного водопроводу сталася аварія чи поломка (зірвало прокладення, кільця ущільнювачів), то наші фахівці проводять терміновий кваліфікований ремонт застарілого устаткування. Пам'ятайте що пожежний водопровід грає дуже важливу роль для забезпечення вашої власної безпеки і безпеки тих, хто знаходиться з вами поруч. Співробітники компанії "3К безпека" проведуть підготовку протипожежного устаткування і внутрішнього протипожежного водопроводу до осінньо-зимнього і весняно-літнього періоду експлуатації.

 

Вартість розраховується залежно від кількості пожежних кранів на об'єкті, і так само завантаженості діючого об'єкту характеру і класу приміщень. У будь-якому разі рівень цін дозволяє сказати, що ми пропонуємо послуги з вигідної і привабливої ціни, як для державних замовників, які обмежені у рамках бюджету і фінансування, так і для приватних замовників. Перевірка пожежного водопроводу робиться в найкоротші і зручніші для вас терміни, тому сміливо звертайтеся за допомогою до наших фахівців.

 

При проведенні робіт по випробуваннях протипожежного водопроводу ми використовуємо сучасне устаткування, роботи виконуються якісно і з максимальною акуратністю. Розроблена нашими фахівцями методика дозволяє проводити перевірку і випробування внутрішнього протипожежного водопроводу на віддачу без зайвої витрати води.

 

Усі наші клієнти задоволені якістю послуг, що надаються вам не доведеться займатися прибиранням після проведення випробувань, як часто буває у інших організацій. Водопровід пожежник виконує важливі ролі для будь-кого приміщення і питання про його справність не може відкладатися. Усе необхідне устаткування і місткості ми привозимо на випробування водопроводу самостійно.

 

Ми зможемо відповісти на усі питання, що цікавлять, і оперативно зробимо комплекс робіт для забезпечення Вашої протипожежної безпеки. Фахівці нашої компанії дозволять провести процес перевірки пожежника водопроводу, а також усі необхідні роботи, які пов'язані з ремонтом водопроводу пожежника, так спокійно і непомітно від вас і вашого робітника колективу, що вам не доведеться відриватися від важливих і невідкладних справ.

 

Усі роботи проводяться згідно сучасних норм пожежної безпеки: методика випробувань внутрішнього протипожежного водопроводу.

 

Насосная станция системы ВПВ