Відеоспостереження, проектування, монтаж, установка систем відеоспостереження, відеореєстратори
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
    
[email protected]
РУС / УКР

Відеоспостереження

Спостереження, відео зйомка дозволяють значно понизити ризик займання. Встановлюється відеоспостереження, устаткування яке являється для багатьох солідних компаній хорошою інвестицією. Монтаж відеоспостереження на підприємстві може забезпечити безпеку їх товарів, устаткування, а також нерухомості і інших матеріальних активів.

 

Телевізійні системи відеоконтроля (ТСВ) і спостереження по відео можна назвати основною ланкою інтегрованих засобів охорони (ІЗО), так як вони зводять систему охорони об'єкту на якісно більш високий рівень і дозволяють вирішувати в цій області практично будь-які завдання. Проте ТСВ відносяться до розряду досить складної і, відповідно, дорогої техніки тому споживачеві треба мати чітке уявлення про тактико-технічних і функціональних можливостях цієї апаратури. Здійснення відеоспостереження – устаткування і система досить дорогі, тому треба ретельно підходити до проблеми установки точок огляду.

 

Цінність телевізійних систем відеоспостереження, купити які у наш час не викликає труднощів, полягає в тому, що вони дозволяють отримати візуальну картину стану об'єкту що охороняється, що має таку високу інформативність, яку не можуть дати ніякі інші технічні засоби охорони.

Здійснюючи відео спостереження , людина виводиться із зони спостережуваного об'єкту у безпечну зону, що створює йому умови для аналізу отримуваної інформації і ухвалення обдуманого рішення, необхідно погоджувати відеоспостереження, устаткування ж встановити поза зоною ризику.

 

Система відеоспостереження забезпечує:

- цілодобовий контроль над територією, прилеглою до об'єкту або в приміщеннях (охоронне спостереження);

 

- відображення усіх відеокамер на посту спостереження (приміщення охорони);

 

- запис зображення з усіх відеокамер на жорсткий диск цифрового реєстратора;

 

- перегляд відеоданих на моніторі.

 

Вибір варіанту устаткування відеоспостереження об'єкту засобами відеоконтроля (ЗВ) розпочинають з його обстеження. В результаті обстеження визначають характеристики значущості об'єкту, його будівельні і архітектурно-планувальні рішення, умови експлуатації ЗВ, параметри встановлених (чи передбачуваних до установки на цьому об'єкті) систем сигналізації і управління доступом (при організації ІЗО). За результатами обстеження визначаються тактичні характеристики і структура телевізійної системи відеоконтроля спостереження по відео, а також технічні характеристики її компонентів.

 

Ми пропонуємо не лише послуги з монтажу системи відеоспостереження, але і послуги з технічного обслуговування відеоспостереження і при необхідності ремонт камер відеоспостереження.

 

Відеокамери корпусні, безкорпусні, купольні

   

     

   

 

Об'єктиви

      

Поворотні пристрої і пульти управління

   

 

 Облаштування інфрачервоного підсвічування

 

   

 Цифрові системи відеореєстрації

      

 

 Монітори

 

   

Цифрова система відеоконтроля