План ліквідації аварійних ситуацій (розробка ПЛАС)
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
      
3kb@ukr.net
РУС / УКР

План ліквідації аварійних ситуацій (розробка ПЛАС)

План ліквідації аварійних ситуацій (розробка ПЛАС)

Організації зобов'язані планувати і у разі потреби здійснювати заходи по захисту своїх службовців від аварійних ситуацій.

ГУ ДСНС пропонує обов'язкову розробку плану локалізації і ліквідації аварійних ситуацій (ПЛАС) для тих організацій, які експлуатують вибухопожежонебезпечні і хімічно небезпечні виробничі об'єкти. На таких підприємствах можливі аварії, що супроводжуються залповими викидами вибухопожежонебезпечних і токсичних речовин, а також вибухами в апаратурі, виробничих приміщеннях і зовнішніх установках. Подібні аварії можуть привести до поразки людей і руйнування будівель, споруд, технологічного устаткування, а також до негативної дії на навколишне середовище.


ПЛАС, розробку якого здійснює компанія "3К безпека" містить:

- оперативну частину ПЛАС, яка містить характеристику небезпеки об'єкту (установки, технологічного блоку і так далі), перелік заходів по захисту персоналу, а також дії з локалізації і ліквідації аварійних ситуацій;

- розрахунково-пояснювальну записку ПЛАС, що пропонує детальний аналіз небезпеки можливих аварійних ситуацій.

У цій роботі виділяють 3 етапи: розробка ПЛАС; експертиза промислової безпеки плану локалізації і ліквідації аварійних ситуацій (ПЛАС) в сторонній спеціалізованій експертній організації; узгодження плану локалізації і ліквідації аварійних ситуацій (ПЛАС) в територіальному органі Укртехнагляду.


ПЛАС розробляється в цілях:

- визначення можливих сценаріїв виникнення аварійної ситуації і її розвитку

- визначення готовності організації до локалізації і ліквідації аварійних ситуацій на небезпечному виробничому об'єкті

- планування дій виробничого персоналу і аварійно-рятувальних служб по локалізації і ліквідації аварійних ситуацій на відповідних стадіях їх розвитку

- розробки заходів, спрямованих на підвищення протиаварійного захисту і зниження масштабів наслідків аварій

- виявлення достатності прийнятих заходів по попередженню аварійних ситуацій на об'єкті


Розробка ПЛАС виконується фахівцями, що мають досвід розробки декларацій промислової безпеки небезпечних виробничих об'єктів. Експерти компанії "3К безпека" швидко і професійно забезпечать Ваше підприємство продуманим Планом локалізації і ліквідації аварійних ситуацій.

Комплексні рішення у сфері безпеки - ключ до успішного розвитку Вашого підприємства.