Проектування пожежної сигналізації
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
      
3kb@ukr.net
РУС / УКР

Проектування пожежної сигналізації

Автоматична система пожежної сигналізації - це досить складна інженерна система, яка може узабезпечити наше життя від ризику виникнення пожеж. Проте ця система буде ефективною, тільки у разі, якщо проект пожежної сигналізації був виконаний у відповідності з діючими вимогами документів в області пожежної безпеки, а вибір типу пожежної сигналізації і її інтеграція з іншими системами протипожежної безпеки, відповідав необхідним вимогам і параметрам об'єкту (житлова будівля, офісне, складське або виробниче приміщення і так далі), що захищаються.

Не виконання цих вимог, може привести до небажаних і серйозних наслідків, що у результаті може погрожувати життю і здоров'ю людей, великими сумами штрафів з боку контролюючих органів державного протипожежного нагляду і прокуратури, аж до закриття експлуатованого об'єкту і тимчасового припинення діяльності.


ПРОЕКТ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Нині в Україні значно збільшилася кількість пожеж, які відрізняються великою площею займання, а іноді призводять до нещасних випадків і загибелі людей. Причина цього явища - безграмотне і безвідповідальне проектування систем пожежної безпеки, у тому числі пожежної сигналізації, яка повинна забезпечувати своєчасне попередження людей і відповідні служби про виникненні надзвичайної ситуації.

Згідно з чинним законодавством розробка комплексних протипожежних заходів є обов'язковою мірою для будь-яких будівель і споруд, у тому числі офісних, житлових, виробничих і складських приміщень. Власники нерухомості наслідують усім містобудівним нормам і правилам, проте частенько проектування пожежної сигналізації проводиться, що називається, «для галочки» і при цьому враховується лише сума проведення робіт, а не та ефективність, яку вони повинні забезпечувати.

Фахівці компанії "3К безпека" в продовж багатьох років працюють в області розробки протипожежних систем упевнені - майно і життя людей будуть під надійною охороною, тільки в тому випадку, якщо проект пожежної сигналізації, і її монтаж були виконані професіоналам своєї справи.

В процесі своєї роботи ми неухильно слідуємо вимогам нормативних документів, але при цьому враховуємо і інтереси своїх клієнтів. У пріоритет ставиться раннє виявлення пожежі, його локалізація, моментальне сповіщення відповідних служб і людей у будівлі. Від ефективності пожежної сигналізації безпосередньо залежить площа займання, і, як слідство, можливий збиток і кількість потерпілих. Тому підходити до її реалізації вартго з усією відповідальністю і серйозністю.

Проектні роботи

Проект пожежної сигналізації розпочинається з огляду і вивчення того об'єкту, на якому планується проведення протипожежних заходів. Наші фахівці виїжджають на місце, оцінюють можливі об'єми робіт, вивчають архітектурні і інженерні особливості будівлі. На цьому етапі визначаються також ділянки, схильні до найбільшого ризику займання. Вони входять до групи підвищеної небезпеки, і при складанні проекту на них звертається особлива увага.

Після візуального огляду будівлі і вивчення його планування робиться проектування сигналізації за допомогою сучасного програмного забезпечення. В ході цього етапу з'ясовується склад і кількість необхідного устаткування, особливості його розміщення і інші технічні подробиці. Після цього комплекс заходів і вартість робіт узгоджуються із замовником і вибирається найбільш оптимальне рішення.

В результаті відповідального, професійного підходу, ми домагаємося максимально ефективних результатів. При цьому вартість проекту пожежної сигналізації залишається мінімальною.

В процесі своєї діяльності ми не раз стикалися з ситуаціями, коли наші проекти проходили жорстку перевірку при реальних випадках займання. Кожного разу ми могли з гордістю констатувати той факт, що все устаткування і системи працювали з бездоганною чіткістю і сприяли мінімізації збитку і збереженню здоров'я людей. Саме тому проектування пожежної сигналізації нам довіряють багато державних установ і великих комерційних структур. Вони упевнені в тому, що їх безпека і захист будуть забезпечуватися професіоналами. До їх числа можете приєднатися і ви. Для цього досить зв'язатися з нашими менеджерами, які дадуть відповідь на всі можливі питання і нададуть вичерпну інформацію по усім, що цікавлять вас питанням і спектру послуг, що надаються нами. При цьому пропоновані нами консультації і їх об'єм не впливають на вартість проекту пожежної сигналізації.