Охоронна сигналізація
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
      
3kb@ukr.net
РУС / УКР

Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація є комплексом технічних засобів, що служать для своєчасного виявлення небезпеки у будівлі або приміщенні.

Для забезпечення захисту від несанкціонованого доступу у вашу будівлю, споруду або приміщення (групу приміщень) потрібний контроль за цим об'єктом.

Для забезпечення контролю за проникненням використовуються електронні системи багаторубежів. У приміщеннях і на території, що охороняється, встановлюються сповіщувачі проникнення і виявлення несанкціонованого доступу. Усі відомості про стан території, що охороняється, передаються на пульт централізованого спостереження (розширювач, реєстратор), відомості, що поступили, обробляються контроллером-реєстратором і сформований командний імпульс поступає на пульт відображення і індикації встановлений в приміщенні охорони з постійним перебуванням персоналу.

Для здійснення повного і якісного контролю за об'єктом, формуються зони контролю.

У жорсткі явно-виділені зони відносяться:

  • Периметральна охорона прилеглої території.
  • Фасадна охорона будівлі.
  • Внутрішня охорона.

У периметральну охорону прилеглої території входить контроль за територією, контроль проникнення на територію, контроль за переміщеннями по території.

У фасадній охороні будівлі передбачається контроль за безпосереднім рубежем зовнішньої стіни будівлі (будови).

Внутрішні рубежі охорони підрозділяються на зони внутрішнього контролю приміщень від несанкціонованого доступу.

"ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЇ УСТАНОВКИ І КОНТРОЛЮ ПЕРИМЕТРА ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ"
 
Інфрачервоні пасивні

 Инфракрасные пассивные Инфракрасные пассивные Инфракрасные пассивные Инфракрасные пассивные Инфракрасные пассивные Инфракрасные пассивные

 Лінійні оптико-електронні

    

 Лінійні радіохвильові

    

Об'ємні радіохвильові

 

Дротяні радіохвильові

 

 

"ДЛЯ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ БУДОВИ І ПРИМІЩЕНЬ ОБ'ЄКТУ"
 
Сповіщувачі магнітоконтактні

    

 
Сповіщувачі оптико-електронні пасивні (інфрачервоні)

    

Сповіщувачі оптико-електронні активні

 

Сповіщувачі звукові (акустичні)

   

Сповіщувачі вібраційні і ємнісні

   

Сповіщувачі радіохвильові об'ємні

  

 Сповіщувачі поєднані

    

 Сповіщувачі ультразвукові

 

 

Наша організація пропонує щонайширший спектр послуг в області безпеки. При проектуванні засобів охорони і контролю за об'єктом наші фахівці враховують усі чинники і обставини замовника, важливість і розташування об'єкту. Усі проектні рішення суворо-конфедеційні зберігаються в архівах компанії. За бажанням замовника під час передачі проектних рішень можливе повне видалення архівних документів.

Також здійснюється кваліфікований монтаж і подальше технічне обслуговування установок охоронної сигналізації. З питань, що цікавлять Вас, звертайтеся до наших фахівців по цьому посиланню.

Новинка: Інформування про проникнення по каналу GSM

Охоронна сигналізація GSM
В основному охоронна сигналізація GSM складається з того ж устаткування, що і сигналізації описані вище, з переважно додатковими можливостями:
1. Сповіщення власника про тривоги, тобто система дозвону на стільниковий телефон у разі тривоги в системі охорони нерухомості відправляє мовне сповіщення (голосове повідомлення) або SMS сповіщення усім контактним особам на запрограмовані номери.
2. Управління через сигналізацію GSM приладами і пристроями.