Пожежно-технічний мінімум, навчання заходам пожежної безпеки, птм, підвищення кваліфікації, пожежні навчання
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
    
[email protected]
РУС / УКР

Навчання заходам пожежної безпеки. Пожежно-технічний мінімум. ПТМ.

НАВЧАННЯ ЗАХОДАМ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ, ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНИЙ МІНІМУМ (ПТМ)

Навчання заходам пожежної безпеки, пожежно-технічний мінімум або як його скорочено називають - "ПТМ", це підвищення кваліфікації співробітників зайнятих у сфері пожежної безпеці.

У нашій компанії Ви можете пройти курс за програмою пожежно-технічного мінімуму з нуля, або продовжити раніше видане посвідчення про проходження ПТМ. У будь-якому разі ми індивідуально підходимо до кожного нашого клієнта. Жодна ваша проблема не залишиться без уваги!

Навчання пожежному технічному мінімуму необхідно проводити 1 раз в 3 роки для усіх керівників і осіб відповідальних за забезпечення пожежної безпеки експлуатованого об'єкту (це можуть бути офісні приміщення, магазини, ресторани, склади, виробничі будівлі і так далі).


Раді запропонувати Вам декілька варіантів проведення навчання, щоб оптимально використати Ваш час і витрати.

1. Ви можете пройти навчання у нашому учбовому центрі (набір груп робиться заздалегідь).

2. Наш викладач виїжджає до Вас і робить навчання за короткою програмою (уся література і посвідчення про проходження навчання видається відразу).

3. Ми видаємо Вам методичну літературу, по якій ви самі зможете пройти навчання (коротко і доступно для кожного) і посвідчення про проходження Пожежно-технічного мінімуму. Це так званий - короткий курс пожежно-технічного мінімуму, що дозволяє з мінімальними витратами часу і засобів, підготувати відповідальних осіб за пожежну безпеку.


 

пожарно технический минимум, обучение пожарно техническому минимуму, обучение мерам пожарной безопасности, птм, пожарно-технический инструктаж,  меры пожарной безопасности,  курсы пожарной безопасности, обучение пожарное     пожарно технический минимум, обучение пожарно техническому минимуму, обучение мерам пожарной безопасности, птм, пожарно-технический инструктаж,  меры пожарной безопасности,  курсы пожарной безопасности, обучение пожарное

Якщо Ви являєтеся відповідальним за забезпечення пожежної безпеки якого-небудь об'єкту і проводите пожежно-технічний інструктаж співробітників, то вашим первинним завданням слід вважати створення умов по недопущенню пожеж і вдосконалення існуючої системи протипожежного захисту.

Запрошуємо Вас пройти навчання в нашому учбовому центрі. Стаціонарно. Робиться набір і формування груп, з плавним графіком можливі групи вихідного дня. Після закінчення навчання видаються посвідчення і сертифікат про проходження вибраного Вами курсу пожежної безпеки.

Кожному, хто пройшов навчання з пожежної безпеки видається комплект настільних брошур з короткими курсами по пожежній безпеці. Пройшовши курси ви можете не лише отримати сертифікат, але і пройдете якісне навчання пожежному мінімуму, знання цього самого мінімуму, поза сумнівом, вам згодяться.

До ваших послуг затишні аудиторії з масою наочних посібників і прикладів. Демонструються тематичні фільми про заходи пожежної безпеки. Крім того, ви отримаєте усі необхідні знання і навички, а також курс лекцій під назвою навчання правилам пожежної безпеки. Пам'ятайте про те, що ваша безпека тільки у ваших власних руках і отриманих в теорії знаннях пожежному мінімуму, знання цього самого мінімуму, поза сумнівом, вам згодяться.

Також Наші фахівці можуть зробити навчання дистанційно, з виїздом на об'єкт викладачів, для швидшого і наочного навчання, без відриву співробітників від роботи.

 

Проводимо тактичні (бойові) навчання по дії персоналу при пожежі. Допомагаємо організувати надзвичайний штаб при пожежі. Наочно навчаємо правилам користування первинними засобами пожежогасіння. Правилам пожежноъ безпеки, які проходять у вигляді навчання дозволять вам при виниклій надзвичайній ситуації не розгубитися, а врятувати себе і своїх близьких а також тих, хто в цей час знаходиться поряд з вами.

 

Навчання заходам пожежної безпеки повинне проводитися абсолютно у будь-яких установах, будь то освітній заклад або ж промислове підприємство. Його основними цілями і завданнями є наступні:

- дотримання і виконання громадянами вимог пожежної безпеки;

- освоєння громадянами порядку дій у випадку виникнення пожежі, способів індивідуального захисту від негативних чинників якими супроводжується займання, застосування первинних засобів пожежогасіння а також надання першої допомоги потерпілим від вогню;

- зниження кількості пожеж і тяжкості збитку від них.

 

Навчання заходам пожежної безпеки чи птм в освітніх установах відбувається під час спеціального зайняття, а також влаштовуються планові пожежні навчання. На підприємствах же навчання заходам пожежної безпеці входить в обов'язки керівника, який повинен ознайомити співробітників з відповідними правилами і вимогами.

Навчання мінімуму пожежного керівництва може згодитися в самих різних ситуаціях, і не лише під час гасіння пожежі. Керівник для здійснення такого завдання повинен заздалегідь пройти спеціальну підготовку у такому важливому завданні, як навчання заходам пожежної безпеки свого персоналу.

Крім того, навчання заходам пожежної безпеки населення повинно мати безперервний і плановий характер, тільки в цьому випадку воно буде максимально ефективним. Варто відмітити, що навчання пожежному мінімуму проводить необхідно регулярно, оскільки знання, методи впливу і боротьби з вогнем в складній ситуації можуть бути найрізноманітнішими. Крім того, навчання правилам пожежної безпеки повинен займатися тільки кваліфікований фахівець, який зможе відповісти на будь-які, навіть найзаплутаніші питання. Саме тому довіряти себе і методи свого навчання необхідно виключно професіоналам, про це варто пам'ятати.

 

Навчання заходам пожежної безпеки включає не лише проведення заходів по відвертанню пожеж, але і протипожежний захист. В процесі навчання висвітлюються питання, що стосуються і потенційних джерел виникнення вогню, і способів обмеження займань об'ємом приміщення, в якому він почався, і протипожежний режим. Крім того, навчання заходам пожежноъ безпеки на підприємствах включає вивчення правил складування і зберігання пожежонебезпечних і вибухонебезпечних матеріалів.

Навчання заходам пожежної безпеки і пожежно-технічний інструктаж мають велику значущість. Його проведення є важливим профілактичним процесом. Навчання правилам пожежної безпеки і необхідному навчанню пожежного мінімуму треба проходити саме у нас, оскільки ми даємо тільки цінну і корисну інформацію.

Навчання заходам пожежної безпеки має на увазі головним образом захід по відвертанню пожеж, які у свою чергу при виникненні надзвичайної ситуації на об'єкті сприяє найбільш швидкою і ефективній евакуації людей без виникнення загальної паніки, а, отже, жертв в результаті пожежі, буде значно менше.

З'явилися питання? Дзвоніть!

ЧЕКАЄМО ВАС НА НАВЧАННЯ!