Категорювання приміщень і будівель по вибухопожежній і пожежній небезпеці
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
    
[email protected]
РУС / УКР

Категорювання по вибухопожежній і пожежній небезпеці

Кожному приміщенню має бути присвоєна категорія по пожежній і вибухопожежній небезпеці, а також визначення класу зон за правилами електроустановок (ПУЕ).  Для цього необхідно провести категорювання приміщень. При проведенні категорювання приміщень враховуються багато чинників, такі як призначення приміщення, його площу і об'єм, матеріали, що знаходяться в ньому, їх склад і кількість, наявність електромереж, систем протипожежної і охоронної безпеки. Це тільки невелика частина даних, які потрібні для визначення категорії приміщення по вибухопожежній і пожежній небезпеці.

Категорювання приміщень, найчастіше проводиться для організацій, чиї приміщення використовуються для виробничих цілей або пов'язані з великим пожежним навантаженням. Це можуть бути складські приміщення, приміщення зберігання паливно-мастильних матеріалів, приміщення для зберігання небезпечних речовин.

При проведенні категорювання приміщень, до уваги беруться вимоги норм і правил пожежної безпеки

Наші фахівці оперативно виїжджають до Вас на об'єкт для збору усіх необхідних початкових даних для складання Розрахунку і привласнення категорії приміщення.

У короткі терміни наші фахівці проведуть усі необхідні розрахунки і видадуть необхідну документацію за результатами проведення категорювання приміщень вашого об'єкту.

Ми раді запропонувати Вам не завищені і гнучкі ціни при проведенні категорювання приміщень.

Ваша Безпека - Наша робота!