Вогнезахисна обробка матеріалів, вартість вогнезахисту, вогнезахисне просочення
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
      
3kb@ukr.net
РУС / УКР

Вогнезахист

Вогнезахист дерева і дерев'яних конструкцій

Вогнезахист тканин, ковроліну і тому подібне

Вогнезахист металу

Вогнезахист повітропроводів і систем вентиляції

Вогнезахист бетонних конструкцій

Вогнезахист електрокабелів

 

Призначення вогнезахисту, або як ще називають - вогнезахисна обробка, полягає в підвищенні фактичної межі вогнестійкості конструкцій до необхідних значень. Вогнезахисна обробка також потрібна для обмеження межі поширення вогню по них, включаючи зниження так званих різних шкідливих побічних ефектів.

 Компанія "3К безпека" є найбільшим профільним підприємством яке надає послуги в області пасивного вогнезахисту матеріалів і конструкцій усіх видів.Ми спеціалізуємося на виконанні робіт по вогнезахисту матеріалів усіх видів як на об'єктах промислового, так і на об'єктах цивільного призначення, а також займаємося комплексним оснащенням вогнезахисними матеріалами об'єктів, що будуються. Наприклад вогнезахист дерев'яних конструкцій і виконання робіт по відвертанню займання.

Вогнезахист конструкцій є важливою складовою частиною системи заходів, які забезпечують пожежну безпеку. У будівельних конструкціях можуть використовуватися самі різні матеріали - як за походженням, так і по класу пожежної небезпеки.

Вогнезахист є найголовнішою мірою, сприяючою профілактиці пожеж, а також пасивним засобом захисту від пожеж. Він підвищує фактичну вогнестійкість конструкції до необхідних значень і обмежує поширення вогню. Крім того, він знижує горючість матеріалів, запобігає загорянню, уповільнює або навіть припиняє початок пожеж і допомагає швидко локалізувати його.

Завдання по вогнезахисту конструкцій можуть виконувати спеціальні теплопоглинальні екрани, особливі конструктивні рішення, використання вогнезахисних складів, а також матеріалів, які відрізняються зниженою горючістю.

До конструктивних методів вогнезахисту відноситься обкладання цеглиною, бетонування, а також покриття штукатуркою. Для вогнезахисту дерев'яних конструкцій застосовують також спеціальні вогнезахисні облицювання, заповнюють внутрішні порожнини конструкції.

Існує безліч рішень, які забезпечують вогнестійкість конструкції і знижують клас її пожежної небезпеки. Це може бути, наприклад, додавання нового елементу в конструкцію, який виконує вогнезахисну і теплоізоляційну функцію. Таким елементов являються зокрема додаткові обшивальні плити і листи, вогнезахист конструкцій при цьому зростає на порядок.

Застосування вогнезахисних фарб, лаків і емалей може запобігти займанню матеріалів і затримати поширення полум'я по поверхні. Будучи захисним шаром, вогнезахисні склади поглинають тепло, а розкладаючись, вивільняють воду. Вони підрозділяються на ті, що спучуються і не спучуються. Ті, що спучуються збільшуються при нагріванні в декілька десятків разів. Вони вважаються ефективнішими. Особлива увага Вогнезахист дерев'яних конструкцій підлягає особливій увазі і розробці спеціальних вогнетривких і вогне відразливих засобів і матеріалів.

Використання вогнезахисту допомагає швидше ліквідовувати пожежу і спрощує процес реалізації прогресивних ідей у будівництві. У нашій компанії працює професійна команда майстрів, яка має достатній досвід, щоб вирішувати завдання найвищої складності на об'єктах Замовників.

Крім того, ми є дилерами багатьох виробників вогнезахисних засобів і можемо запропонувати нашим Замовникам вигідні ціни на вогнезахист. У нас є величезна база вогнезахисних засобів, з якої фахівці підберуть і запропонують вам найбільш відповідні і перевірені на практиці. Ми проведемо детальний розрахунок, щоб розрахувати витрату вогнезахисних засобів на кожен конструкційний елемент, особливо на вогнезахист дерев'яних конструкцій, що значно понизить загальну вартість вогнезахисту.

У нашій діяльності ми керуємося вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки і прийнятими нормами ділової етики. З нами вогнезахист конструкцій знаходиться під надійним контролем.