Система контролю управління доступом, СКУД
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
    
[email protected]
РУС / УКР

Система контролю управління доступом

 

На сьогоднішній момент охорона об'єктів потребує захисту від несанкціонованого доступу небажаних суб'єктів. Слід сказати, що ця проблема стоїть досить гостро. На щастя, сучасні технічні досягнення в області забезпечення безпеки дають можливість здійснювати контроль і управління доступом на об'єктах.

 

 

СКУД (Система контролю управління доступом)

 

Системи контролю і управління доступом, далі СКУД призначені для санкціонованого рівневого доступу персоналу і відвідувачів на об'єкт, що охороняється, і в приміщення об'єкту. Контроль і управління доступом можливо, надавати по картах доступу, системах «touch memory», кодовим панелям. Установка контролю доступу робиться за погодженням усіх норм і заходів пожежної безпеки.

 

Система СКУД дозволяє, як обмежувати, так і контролювати переміщення людей на заданій території, а також робити спостереження за переміщенням персоналу і тим часом, скільки він знаходиться на об'єкті, в оперативному режимі.

 

Контроль і управління доступом СКУД – це дуже продумана система. Вона складається з ПО і технічного устаткування. До устаткування відносяться різні турнікети (хвіртки, роторні, тумбові, триподи обгороджування),  автоматичні ворота шлагбауми, металлодетектори і т.д.

 

Системи контролю і управління доступом (СКУД) підрозділяються на дві категорії: автономні СКУД і мережеві СКУД.

 

Автономний контроль і управління доступом СКУД популярний завдяки своїй низькій ціні і простоті використання. Комплект устаткування для автономною СКУД призначений зазвичай для однієї або декількох точок проходу.  Ця система являється контроллером, яка забезпечена пам'яттю дозволених входів, клавіатурою для набору коду і певним зчитувачем (під ключі або під карти). У комплект такої системи також входить електрозамок з доводчиком і блоком живлення.

 

У пам'яті контроллера зберігається уся інформація про дозволені коди. Занесення інформації робиться шляхом безпосереднього занесення. Це має деякі незручності, якщо користувачів дуже багато. У такому разі списки треба постійно перевіряти ще раз і оновлювати.

 

СКД можливо інтегрувати з ПК. Інтегроване програмне забезпечення забезпечує масу функцій недоступних стаціонарним модульним системам СКУД. Існує можливість встановлювати контроль доступу за типом багаторівневої системи доступу з прав користування, робити точний моніторинг осіб, що знаходяться, на об'єкті, вести облік робочого часу персоналу. Можлива комплексна інтеграція внутрішньої системи доступу з турнікетами в'їзними шлагбаумами, электро-воротами і т.д.

 

Установка контролю доступу  має на увазі, що мережеві СКУД  повинні забезпечити зв'язок контроллера  (постійну або епізодичну)  з ПК.  При цьому гнучкість управління системою контролю і управління доступом значно збільшується. Можна створювати різні алгоритми доступу користувачів на об'єкт, вести облік робочого часу кожного із співробітників і контролювати усі приміщення.  Такі системи управління доступом інтегруються зазвичай в загальний комплекс безпеки фірми.

 

Стадія проектування розпочинається з розділення прав користування до приміщень. Ретельно розробляються алгоритми роботи, паролі користувачів і інтеграційні системи. По готових проектних рішеннях робиться монтаж установки системи контролю управління доступом і подальше технічне обслуговування установки СКУД.

 

З питань, що цікавлять Вас, звертайтеся до фахівців компанії, контактну інформацію Ви можете знайти в розділі«Контакти».

 

Ідентифікатори

     

  

 Зчитувачі

     

     

Контроллери

   

Замки електромагнітні і електромеханічні

     

   

Кнопки виходу

      

Турнікети

    

 

 Шлагбауми, приводи для воріт