Системи пожежогасіння. Порошкове, газове, спринклерне, аерозольне.
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
    
[email protected]
РУС / УКР

Системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння підрозділяються на: 

 

Нині існує безліч типів систем пожежогасіння. Автоматичні системи пожежогасіння призначені для захисту споруди від пожежі і мінімізації збитку у разі його виникнення. Вони включають різні засоби гасіння пожеж.

Засоби гасіння пожеж є такою ж обов'язковою складовою системи забезпечення безпеки об'єкту, як і системи пожежної сигналізації. Порядок і необхідність її установки регламентується нормативними документами. Так, в обов'язковому порядку установками автоматичного пожежогасіння обладнуються серверні приміщення (серверний захист), архіви, складські і інші приміщення для зберігання і обробки інформації, а також, залежно від займаної площі і характеру матеріалів, що зберігаються. Це можуть бути складські приміщення, торгові зали, ремонтні майстерні, гаражі і інші приміщення виробничого і невиробничого призначення. Забезпечується єдина комплексна система гасіння займань.

Система автоматичного пожежогасіння покликана захистити ваше приміщення у разі виникнення пожежі, звести до мініму матеріальні втрати при надзвичайних ситуаціях. Обладнавши свої приміщення такими системами, ви в першу чергу піклуєтеся про свою власну безпеку, безпеку ваших співробітників і майна або продукції.

Наша організація допоможе підібрати Вам найбільш правильну і ефективну систему гасіння, скласти проект пожежогасіння залежно від типу приміщення, від вашого бюджету, який ви готові витратити на устаткування системи пожежогасіння і на засоби гасіння пожеж.

Проектування систем пожежогасіння бере до уваги усі чинники ризику і пожежної небезпеки, застосовані до вашого приміщення, підбираються засоби гасіння пожеж.

Обов'язковим правилом, яке неухильно дотримується співробітники компанії «3К безпека», являється безумовне дотримання усіх норм, правил і законів в області пожежної безпеки, коли дотримується єдина система гасіння пожеж. Тим самим ми забезпечуємо Вам гарантію на усі види виконуваних робіт, починаючи від проектної стадії, дотримання усіх вимог пред'являються до монтажних робіт, а також при введенні систем в експлуатацію і закінчуючи її технічним обслуговуванням.

Наша компанія пропонує повний комплекс послуг пов'язаний з автоматичними системами гасіння пожеж. Якщо у вас є необхідність в установці нової системи, наладці, ремонті існуючої системи або її технічному обслуговуванні, ми з готовністю запропонуємо свої послуги. Ми пропонуємо привабливі ціни на щомісячне, квартальне і річне технічне обслуговування пожежогасіння.

Нижче ви знайдете детальніший і повніший опис існуючих засобів гасіння пожеж і систем автоматичного пожежогасіння. Якщо щось залишиться не зрозумілим, то дзвоніть нам для отримання консультацій і рекомендацій у виборі і вартості пожежогасіння. Тел. +38 (093) 101-7-101