Виведення сигналу пожежної сигналізації на пульт цілодобового спостереження
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
      
3kb@ukr.net
РУС / УКР

Виведення сигналу пожежної сигналізації на пульт цілодобового спостереження

Компанія "3К безпека" пропонує вам підключення до цілодобового моніторингу роботи пожежної системи з виведенням тривожної інформації на пульт пожежної охорони.

Вывод сигнала пожарной сигнализации

Централізована служба пожежної охорони, а саме пульт спостереження, є цілодобовою службою, в обов'язки якої входить здійснення спостереження за видаленими об'єктами в реальному часі.

Щоб забезпечити надійність обміну інформацією між службою і об'єктами, за якими ведеться спостереження, застосовують стільниковий канал для передачі повідомлень, який має високий рівень надійності.

Стільниковий канал використовують як головний канал зв'язку, а також єдиного, якщо на об'єкті відсутні стандартні телефонні канали, або об'єкт далеко розташований від пульта центрального спостереження.

передача сигнала о пожаре

Автоматичні сповіщувачі передають сигнали через приймально-контрольні прилади на пульт центрального спостереження пожежної служби. Перевага цієї схеми - в прискореному приїзді пожежної команди на об'єкт, де виникло займання.

У основні обов'язки цілодобової служби нагляду, окрім забезпечення прийому тривожних сигналів з об'єкту, що охороняється, входять:

  • відстежування працездатності системи сигналізації, контроль цілісності шлейфів сигналізації, контроль працездатності основного/запасного живлення, а так само працездатності живлення датчиків, контроль справності датчиків;
  • контроль над цілісністю системи, відстежування спроб несанкціонованого доступу і спроб зміни програми;
  • ручне і автоматичне тестування рівня якості доступних каналів зв'язку.

Для того, щоб отримати детальну інформацію про можливість і вартість підключення до пульта цілодобового пожежного спостереження, досить подзвонити нам по будь-якому з номерів, вказаних в розділі контактних даних. "3К безпека" візьме на себе усі турботи про безпеку вашого майна!