Технічне обслуговування пожежної сигналізації
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
    
[email protected]
РУС / УКР

Технічне обслуговування пожежної сигналізації

Для стовідсоткової безпеки і надійної працездатності систем протипожежної безпеки, потрібно постійне технічне обслуговування і контроль її справності. Технічне обслуговування систем пожежної безпеки повинні проводити професійні фахівці з періодичністю, яка встановлена в технічних вимогах і регламентах.

Ми раді запропонувати Вам будь-які послуги в області технічного обслуговування систем протипожежної автоматики:

   - обслуговування автоматичної пожежної сигналізації (АПС);

   - обслуговування систем сповіщення людей про пожежу (СО);

   - обслуговування систем контролю і управління доступом (СКУД);

   - обслуговування будь-яких  систем пожежогасіння;

   - обслуговування систем димовидалення (ДУ);

   - обслуговування систем відеоспостереження.


На усі види послуг що робляться нашою компанією, ми маємо дозвільну документацію, ліцензії і допуски до робіт. При необхідності сприяємо у вирішенні питань і проблем з наглядовими органами МНС.

Уклавши договір на технічне обслуговування з нашою компанією, Вам гарантована повна технічна підтримка в режимі 24/7 365 днів в році! Наша організація має великий і різноманітний запас протипожежного устаткування як вітчизняного виробництва, так і зарубіжного, для його швидкої заміни і ремонту.

Наші фахівці мають досвід роботи з самими різноманітними системами пожежної автоматики, постійно проходять підвищення кваліфікації і стежать за новинками, що з'являються на ринку послуг пожежної безпеки.


Ми працюємо з устаткуванням усіх популярних і провідних виробників пожежного устаткування:

   - BOLID (Болід);

   - Юнітронік (Юнітест);

   - ВЕРС;

   - Аргус-спектр (Система Стрілець);

   - Есмі (ESMI);

   - Арсенал (Граніт);

   - Хоневел (Honeywell);

   - Інтер-М (Inter-M);

   - Тромбон і багато інших.

Якщо у Вас з'явилися питання з приводу вартісті проведення робіт або потрібна консультація, дзвоніть нам за тел. +38 (093) 101-7-101 чи звертайтеся по эл.пошті - [email protected]


ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Для підтримки систем протипожежної безпеки в справному, працездатному стані потрібне щомісячне, або щоквартальне технічне обслуговування цих протипожежних систем.

Ми пропонуємо якісне, доступне технічне обслуговування систем пожежної безпеки. Фахівці нашої організації оперативно прибувають за викликом при виникненні проблем, знаходять і усувають несправності на місці, або роблять заміну устаткування, що вийшло з ладу.

Обслуговуючий персонал має великий досвід роботи в області монтажу і обслуговуванню систем пожежної безпеки, знає усі особливості і тонкощі роботи як вітчизняних охоронно-пожежних систем, так і систем зарубіжного виробництва. При необхідності ми можемо провести навчання доступно пояснити і наочно показати усі деталі обслуговування пожежної системи: системи пожежної сигналізації, системи сповіщення про пожежу, або системи пожежогасіння.

Якщо ваше приміщення або об'єкт, захищений охоронно-пожежною сигналізацією має особливе значення, важливість або влаштований так, що його специфіка вимагає постійної присутності фахівця по пожежній безпеці, для швидкого і ефективного реагування на позаштатні ситуації, то спеціально для таких випадків ми готові сформувати постійну бригаду під ваш об'єкт

Співробітники, що виробляють технічне обслуговування пожежної системи, пройшли необхідне навчання і практику у провідних виробників охоронно-пожежних систем, а також виробників систем відеоспостереження і контролю доступу.

Практично для будь-якої пожежної системи, обладнаної представленими на вітчизняному ринку елементами пожежної і охоронної безпеки, у нас є програмне забезпечення для проведення налаштування, діагностики і виявлення і усунення помилок в роботі. Тому ми завжди раді запропонувати нашим клієнтам швидку, грамотну установку і технічне обслуговування систем пожежної сигналізації (АПС).

При укладенні з нами договору на технічне обслуговування систем пожежної сигналізації, ви будете гарантовано захищені від будь-яких неполадок і проблем. Основним  нашим завданням при технічному обслуговуванні пожежних систем являється підтримка максимального рівня працездатності і віддачі від систем пожежної безпеки.

Ми завжди йдемо назустріч клієнтам і пропонуємо оптимальну вартість обслуговування систем протипожежної автоматики, без збитку якості проведення технічного обслуговування.

У нас є цілодобова підтримка і консультація для клієнтів, що включає дещо аварійний ремонтно-відновних бригад щоб у будь-який день і годину ви були упевнені у своїй безпеці.

_____

Ставайте нашими клієнтами і забудьте про те, що таке головний біль,

коли не працює пожежна сигналізація!

Надайте це зайняття нам!