Автономна установка (система) аерозольного пожежогасіння FIRESTOP
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
    
[email protected]
РУС / УКР

Автономна установка (система) аерозольного пожежогасіння FIRESTOP

Автономна установка (система) аерозольного пожежогасіння "FIRESTOP" є інтелектуальний засіб об'ємного пожежогасіння і виконує функції виявляння та гасіння пожежі незалежно від зовнішніх джерел живлення, систем управління, не пов’язана з установкою автоматичної пожежної сигналізації та не видає сигнал про пожежу для персоналу та призначена для локалізації та гасіння пожеж легкозаймистих і горючих рідин, твердих горючих матеріалів та електрообладнання, в тому числі що знаходиться під напругою, та жирів.

Автономні установки (системи) аерозольного пожежогасіння FIRESTOP застосовуються для протипожежного захисту невеликих об’ємів (електрошаф, електрощитових, груп електрощитів, розподільних щитів, сейфів, моторних відсіків і т.п.), в тому числі на транспортних засобах. При використанні установи слід керуватися ІНСТУКЦІЄЮ з експлуатації, діючими нормативними документами в тому числі ДСТУ 4490:2005 «Установки автоматичні аерозольного пожежогасіння».

Проектно-монтажні роботи по автономним установкам пожежогасіння повинні здійснюватися спеціалізованими організаціями, що мають відповідні ліцензії на право виконання цих робіт та відповідно до ДБН В.2.5-56-2014 «Системи протипожежного захисту».

Установки не застосовуються для гасіння лужних і лужноземельних металів, тліючих матеріалів, а також речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

  • використовувати установки для ручного гасіння пожежі;
  • виконувати зварювальні або інші вогневі роботи ближче 2 м від установки;
  • використовувати установки, що мають механічні пошкодження;
  • розбирати установку.


Інструкція з експлуатації.