Випробування сходів драбин, діелектричних сходів, переносних сходів, приставних сходів, вишок туру
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
      
3kb@ukr.net
РУС / УКР

Випробування сходів-драбин

Наша компанія здійснює випробування (статичні випробування) сходів переносних, сходів-драбин, драбин, діелектричних сходів, висувних сходів і їх секцій випробування сходів приставних, сходів багатофункціональних, а так само вишок переносних і стаціонарних типу «тура».

Випробування драбин проводяться у виробничо-лабораторному комплексі компанії «Пожежний захист і безпека», в цьому випадку транспортування випробовуваних конструкцій сходів і вишок робиться замовником.

Так само можливий виїзд наших фахівців для випробувань на об'єкт замовника, для оперативного проведення робіт по випробуваннях будь-яких сходів драбин. В цьому випадку усе необхідне випробувальне устаткування співробітники привозять з собою.

Випробування проводяться на спеціальному стенді у виробничо-лабораторному комплексі компанії «Пожежний захист і безпека» чи на переносному устаткуванні, безпосередньо на об'єкті замовника.

испытание лестниц стремянок, испытание диэлектрических лестниц, испытание стремянок, испытание приставных лестниц, испытание переносных лестниц, проткол испытания лестниц

испытание лестниц стремянок, испытание диэлектрических лестниц, испытание стремянок, испытание приставных лестниц, испытание переносных лестниц, проткол испытания лестниц

 

ПЕРІОДИЧНІСТЬ ВИПРОБУВАНЬ СХОДІВ ДРАБИН.

 - Металеві сходи і драбини випробовуються кожні 12 (дванадцять) місяців.

 - Дерев'яні сходи і сходи діелектричні - кожні 6 (шість) місяців.

 

Безпосередньо самі випробування сходів-драбин зводяться до наступного:

1. Визначення хімічного складу, а також марки використовуваного матеріалу.

2. Визначення допустимих меж відхилень від номінальних.

3. Визначення міцності конструкцій, надійності окремих вузлів і елементів випробовуваної конструкції під впливом навантажень визначуваних в нормативних документах (ДСТУ, ТУ і так далі):

   - Випробування сходів, горизонтально встановлених на опорах, на міцність;

   - Випробування сходів, горизонтально встановлених на вигин;

   - Випробування сходів, встановлених на ребро на опорах на бічне відхилення;

   - Випробування нижніх кінців тятив сходів на відгин;

   - Випробування на вигин східців і платформ конструкції;

   - Випробування східців сходів на кручення;

   - Випробування замків і обмежуючих пристроїв, висувних і універсальних сходів;

   - Випробування сходів-трансформерів.

Величини навантажень, час їх застосування відрізняються залежно від типу конструкції (сходи, тури, майданчики і тому подібне).

Оскільки в нашій країні не визначені стандарти для виготовлення сходів-драбин (переносних сходів), виробники сходів виготовляють їх за власними технічними умовами і відповідно проводять їх випробування на свій розсуд.

 

Після проведення випробувань сходів кожній випробовуваній одиниці (сходи переносні, сходи-драбина, драбина, висувні сходи і її секція, сходи приставні, сходи багатофункціональні, а також вишка переносна і стаціонарна) присвоюється унікальний буквено-цифровий код який реєструється в документації нашої компанії, спеціальних випробувальних і технічних журналах. Цей код так само ідентифікує випробувані сходи у протоколах і висновках що видаються по закінченню робіт.

Несправні і ті що не пройшли випробувань конструкції позначаються як небезпечні для роботи і підлягають ремонту або утилізації. Утилізацію ви  можете замовити у наших фахівців, вони оперативно вивезуть несправне устаткування або ви можете залишити його в нашій лабораторії, при утилізації видається висновок про утилізацію.

Після закінченню робіт Ви отримуєте усе випробуване устаткування (сходи) з присвоєним до нього унікальним буквено-цифровим кодом, комплект протоколів і висновків. Замовник отримує на руки протокол випробування сходів.