"Пожежний захист і безпека"
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
    
[email protected]
РУС / УКР

Пожежний захист і безпека

Ласкаво просимо на сайт
компанії «3К безпека»
«Пожежний захист і безпека»!

На нашому сайті, звернувшись до відповідного розділу, ви знайдете детальнішу інформацію по усіх послугах в області пожежного захисту і безпеки.

Основними пріоритетами і напрямами діяльності компанії «3K безпека» являється пожежний захист і безпека, протипожежні системи і комплекси заходів по забезпеченню пожежної безпеки людей, підприємств і організацій, забезпечення і контроль за охоронно-пожежною сигналізацією.

Ми проводимо пожежні випробування, установку, ремонт і обслуговування засобів пожежної і охоронної безпеки. Проводимо експертизу протипопожарной безпеки, подання декларацій про відповідність приміщень нормам пожежної безпеки в органи державного пожежного нагляду, аналіз пожежних ризиків, категорювання приміщень і забезпечуємо проведення навчання заходам пожежної безпеки на місцях.


Пожежний захист:


Пожежні випробування і обслуговування:

Проведення навчання по пожежній безпеці:

Роботи по забезпеченню пожежної безпеки:
 • технічне обслуговування охоронно-пожежних систем
 • проектні роботи
 • плани евакуації - розробка і виготовлення фотолюмінесцентних пожежних планів евакуації
 • вимір опору ізоляції
 • категорювання приміщень по вибухопожежній і пожежній небезпеці
 • Експертиза протипожежного стану і оцінка пожежних ризиків

 • Наша компанія, маючи багатий досвід роботи в області пожежної безпеки, кваліфіковані монтажні бригади і обслуговуючий персонал зможе запропонувати вам зручний, швидкий і якісний сервіс з будь-якого питання вашій пожежній і охоронній безпеці. Ми маємо усю необхідну дозвільну документацію, ліцензії сертифікати і допуски до багатьох видів будівельних і монтажних робіт.

   

  Фахівці компанії з легкістю проведуть інтеграцію як нової, так і вже існуючої системи пожежної безпеки з іншими інженерними системами вашої будівлі, забезпечать кваліфіковану підтримку і проконсультують з усіх виникаючих питань в ході проведення робіт, а також після їх завершення, проведе  пожежні випробування і забезпечить роботу  охоронно-пожежної сигналізації.

   

  На усі види робіт по пожежному захисту поширюється гарантія якості. Вас також приємно здивує рівень запропонованих цін! Робота з великими постачальниками пожежного устаткування, дозволяє пропонувати нам більш низьку і приємну замовникові (тобто вам) вартість, в порівнянні з конкурентами.

   

  Особливу увагу ми приділяємо профілактиці пожежної небезпеки проведення навчання пожежної безпеки, як громадян, так і керівників організацій заходам пожежної безпеки і підвищенню кваліфікації. Наша компанія допоможе усім відвідувачам вибрати найбільш ефективний і доступний варіант рішення задачі в області пожежної безпеки і пов'язаних з нею послуг.

   

  Якщо у вас є питання або потрібно роз'яснення незрозумілої ситуації, фахівці компанії будуть раді допомогти і проконсультувати по питанням, що цікавлять. Не втрачайте часу даремно, - дзвоніть швидше. У нас на сайті ви знайдете основні і необхідні нормативно-правові матеріали в області будівництва охоронно-пожежних і інших інженерних систем.

   

  Також хочемо звернути увагу на таку пропоновану нами продукцію, як Дизайнерські вогнегасники. Додайте в інтер'єр вашого приміщення трохи яскравості і стилю. Детальнішу інформацію можна отримати на сайті - www


  Будемо раді співпраці з Вами.
  Наша місія: «Ваша безпека – Наша професія!»