Вогнезахист дерева і дерев'яних конструкцій. Вогнезахист покрівлі і горищних приміщень. Протипожежне просочення дерева
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
    
[email protected]
РУС / УКР

Вогнезахисна обробка дерева і дерев'яних конструкцій. Перевірка якості вогнезахисної обробки

Наша організація пропонує послуги з вогнезахисної обробки дерева різних дерев'яних конструкцій і елементів. Висока якість наданих послуг, величезний досвід роботи з найбільшими майданчиками Європи і різноманітними матеріалами з деревини, дозволяє підтримувати високий рівень послуг, що робляться, з вогнезахисту деревини і дерев'яних конструкцій.

Наші фахівці, в сфері вогнезахисту, завжди проконсультують і допоможуть підібрати оптимальний вогнезахисний матеріал для максимально якісного і адекватного по вартості, проведення робіт по вогнезахисту Ваших дерев'яних конструкцій.

При необхідності ми можемо провести перевірку якості вогнезахисної обробки, тобто перевірку раніше виконаної вогнезахисної обробки, на предмет збереження її вогнезахисної ефективності (вогнезахисних показників) і відповідності чинним нормам пожежної безпеки. При такій послузі (перевірка якості вогнезахисної обробки) видається відповідний акт, в якому прописуються усі характеристики і якісні складові виробів, що перевіряються, рекомендації по експлуатації і інші дані, що дозволяють максимально ефективно і безпечно експлуатувати дерев'яні конструкції і захист Ваших дерев'яних конструкцій.

 

До найбільш поширених видів обробки дерев'яних конструкцій, можна віднести наступне:

  - вогнезахист горищних (покрівельних) приміщень, а також вогнезахист покрівлі;

  - вогнезахист дерев'яних конструкцій і елементів з дерева на шляхах евакуації;

  - вогнезахист щитів-настилів;

  - вогнезахист будівельних лісів (будівельних конструкцій);

  - вогнезахист дерев'яних палет і тимчасових дерев'яних споруд і конструкцій.

 

ВИБІР ТИПУ ВОГНЕЗАХИСНОЇ ОБРОБКИ


До найбільш популярних засобів вогнезахисту дерева і дерев'яних конструкцій, останнім часом, можна віднести наступні види вогнезахисної обробки:

  • Вогнезахисне просочення дерева, - це обробка дерев'яних конструкцій (наприклад покрівельних і горищних приміщень) спеціальним вогнезахисним складом на водній основі. Плюси цієї обробки полягають в невеликій вартості самого складу і відповідно до підсумкової вартості робіт, а також досить ефективний біо-захист дерева (відсутність плісняви і грибків). Таке вогнезахисне просочення має досить великий термін експлуатації, до 10 років при дотриманні загальних умов : відсутність негативних температур і зовнішньої дії на оброблені вироби. З мінусів можна відмітити тільки появу "высолов" на оброблених дерев'яних конструкціях, якщо застосовуються склади на сольовій основі і неможливість її застосування, якщо дерево вже заздалегідь оброблене звичайним лаком або фарбою.
  • Вогнезахисна обробка дерева вогнезахисним лаком. Такий вид вогнезахисту часто застосовується при обробці дерев'яних конструкцій на загальних шляхах евакуації, це можуть бути стінні панелі з деревини, ДСП, ДВП і тому подібне. Часто вогнезахисним лаком обробляють паркетну підлогу і підвісні дерев'яні стельові конструкції. До плюсів такого вогнезахисту можна віднести великий термін експлуатації. До мінусів - досить велику вартість вогнезахисних матеріалів і наявність певної вправності, досвіду і навичок у працівників при нанесення вогнезахисного лаку, оскільки необхідно наносити покриття шарами, з перервами на просушування і уникати патьоків інакше оброблені конструкції втратять презентабельний вигляд. Усі вогнезахисні лаки напівпрозорі з глянсовим або на пів-глянцевим ефектом.
  • Вогнезахист деревини вогнезахисними фарбами. Такий вогнезахист не вимагає спеціальних навичок. Обробляти можна кистями і валиками, уважно дотримуючись товщини шару вогнезахисного покриття і інструкції заводів виготівників вогнезахисного матеріалу, що наноситься. З мінусів такої обробки можна виділити, тільки те, що усі вогнезахисні фарби для дерева білого кольору і не дуже сильно піддаються коліровці. Тому якщо для Вас важливий зовнішній вигляд оброблених виробів, то прийнятніше застосовувати вогнезахисне просочення, або обробку вогнезахисними лаками. Але при цьому вогнезахист дерева фарбою одна з найефективніших і відмінно протистоїть дії відкритого полум'я.

 

Вогнезахист дерев'яної конструкції сцени                   Вогнезахисна обробка методом занурення

огнезащита дерева, огнезащитная пропитка, огнезащита деревянных конструкций, огнезащита древесины, огнезащитная обработка дерева, огнезащитная обработка чердачных помещений, огнезащита строительных лесов, огнезащита щитов настилов, огнезащита кровли и чердачных помещений, проверка качества огнезащитной обработки огнезащита дерева, огнезащитная пропитка, огнезащита деревянных конструкций, огнезащита древесины, огнезащитная обработка дерева, огнезащитная обработка чердачных помещений, огнезащита строительных лесов, огнезащита щитов настилов, огнезащита кровли и чердачных помещений, проверка качества огнезащитной обработки

Деревина являється на сьогодні найбільш популярним будівельним матеріалом. І це легко пояснити. Цей будівельний матеріал екологічний,  красивий і довговічний. Деревина використовується не лише для будівництва будинків, але і для створення його окремих елементів, а також предметів інтер'єру.

У зв'язку з обмеженим запасом деревини на нашій планеті, встає питання про збільшення довговічності і стійкості дерев'яних конструкцій. І найголовнішу загрозу для них представляє вогонь, який не тільки повністю знищує дерево, але і збільшує свою силу  за рахунок його.

Хочеться відразу сказати, що засоби вогнезахисту дерев'яних конструкцій не можуть повністю захистити дерево від вогню, але вони дозволяють йому краще і довше протистояти руйнівній дії полум'я.

 

Приклад обробки дерева вогнезахисною фарбою                         Приклад обробки дерева вогнезахисним лаком  

огнезащита дерева, огнезащитная пропитка, проверка качества огнезащитной обработки, огнезащита деревянных конструкций, огнезащита древесины, огнезащитная обработка дерева, огнезащитная обработка чердачных помещений, огнезащита строительных лесов, огнезащита щитов настилов, огнезащита кровли, огнезащита строительных конструкций огнезащита дерева, огнезащитная пропитка, проверка качества огнезащитной обработки, огнезащита деревянных конструкций, огнезащита древесины, огнезащитная обработка дерева, огнезащитная обработка чердачных помещений, огнезащита строительных лесов, огнезащита щитов настилов, огнезащита кровли, огнезащита чердака, огнезащита строительных конструкций

Механізована вогнезахисна обробка і сушка деревини в спеціальній камері.

Вогнезахист дерева

 

Класифікація засобів вогнезахисту деревини

По-перше, ці засоби можуть бути рідкими або твердими. Тверді засоби вогнезахисту – це обмазки і обсипання, а рідкі  - лаки і просочення, які найчастіше і використовуються. Рідкі засоби діляться у свою чергу на поверхневі і глибокого проникнення.

За принципом дії усі засоби вогнезахисту дерева діляться на активні і пасивні. Пасивні засоби просто покривають дерево шаром ізоляції, не дозволяючи теплу від полум'я проникати усередину. Вони утворюють пористі елементи (при нагріванні утворюють подібність шуби), що мають ізолюючу здатність, яка навіть в умовах високих температур здатна підтримувати цілісні характеристики дерева.

А активні засоби можуть самі впливати на процес горіння. Їх принцип роботи полягає в тому, щоб не дозволити кисню контактувати з поверхнею, що нагрівається, зменшити виділення їх дерева горючих речовин і понизити температуру горіння. Активні засоби вогнезахисту самі  виділяють  негорючі речовини – пар води, NH3, HCl.

 

огнезащита дерева, огнезащитная пропитка, огнезащита деревянных конструкций, огнезащита древесины, огнезащитная обработка дерева, огнезащитная обработка чердачных помещений, огнезащита строительных лесов, огнезащита щитов настилов, огнезащита кровли и чердачных помещений, проверка качества огнезащитной обработкиогнезащита дерева, огнезащитная пропитка, огнезащита деревянных конструкций, огнезащита древесины, огнезащитная обработка дерева, огнезащитная обработка чердачных помещений, огнезащита строительных лесов, огнезащита щитов настилов, огнезащита кровли и чердачных помещений, проверка качества огнезащитной обработки

 

Вогнезахист дерева антипиренами

Вогнезахист конструкцій і матеріалів з дерева виконується декількома ефективними і надійними способами залежно від призначення і характеру виробів. Наприклад, дерево з відкритими порами, не піддане лакофарбним покриттям, підлягає вогнезахисному просоченню спеціальними матеріалами, званими антипиренами (вогнезахисне просочення).  Часто до складу антипиренов вводять додаткові елементи називаються антисептиками, які у свою чергу запобігають розвитку грибків і плісняви на поверхні деревини.

 

Вогнезахисна фарба із спучуючою дією

Вогнезахисному просоченню піддаються обрешетування кровель, дерев'яні конструкції дахів, стропила, обробляються не залаковані подіуми, сцени, вуличні настили літніх кафе і веранди. Вогнезахист дерев'яних конструкцій може мати на увазі покриття вогнезахисною фарбою дії, що спучується, такі покриття довговічніші. Приміром вогнезахисне просочення може гарантувати вогнезахисну ефективність 1 року до 10 років, залежно від середовища в якій знаходяться конструкції, а вогнезахисні покриття фарбою, що спучуються, забезпечують абсолютно інший часовий термін від 10 до 30 років.

 

Вогнезахист дерев'яних предметів інтер'єру

Покриті лаком дерев'яні вироби, частіше використовуються в приміщеннях, ті, що мають декоративний і естетичний сенс можуть бути піддані обробці вогнезахисним лаком. Цей матеріал дуже ефективно зарекомендував себе в роботі інтер'єрів. Вогнезахисний лак перешкоджає швидкому прогріванню деревини і як наслідок довшому займанню і важкому поширенню вогню по оброблених поверхнях. Вогнезахисний лак наноситься згідно із спеціальними технічними умовами, і може підбиратися під інтер'єр. Таким  образом досягається як матовий так і глянсовий ефект обробки вогнезахисним лаком.