Установка водяного пожежогасіння. Сплінклерне пожежогасіння.
Пожежний захист і безпека. Вогнезахист. Монтаж пожежної сигналізації. Плани евакуації.
    
[email protected]
РУС / УКР

Установка водяного пожежогасіння - спринклерні системи пожежогасіння

Установки водяного пожежогасіння застосовуються найчастіше для ліквідації пожеж поверхневим способом на різних об'єктах: складах, універмагах, в готелях та ін. Безперечною перевагою таких систем є те, що вони не завдають ніякої шкоди людині.

Одним з найбільш ефективних методів ліквідації пожеж залишається гасіння водою. В порівнянні з іншими методами: порошковим, аерозольним або газовим пожежогасінням, - вода є найбільш безпечним, надійним і дешевим вогнегасною складовою. Зараз нею гасяться до 90% усіх пожеж.

Спринклерна система пожежогасіння - це система трубопроводів, яка знаходиться під постійним заповненням вогнегасного складу. Трубопроводи забезпечуються спеціальними насадками - спринклерами. Спринклери є легкоплавкими насадками. При дії порогової температури в початковій стадії горіння легкоплавкі замки (колби), розплавляються (лопаються) і спринклери забезпечують подання вогнегасної суміші на вогнище займання.



При займанні спринклерні установки пожежогасіння забезпечують гасіння в тій зоні, де температура довкілля дорівнює пороговій температурі спринклера. Конструктивно спринклерні установки пожежогасіння є змонтованою мережею трубопроводів із спринклерами під перекриттями складських приміщень, торгових залів, адміністративних приміщень і приміщень спеціального призначення, насосну станцію, систему протипожежної спринклерной автоматики.



Модульна установка пожежогасіння тонко розпилються водою (МУП ТРВ) - призначена для отримання тонкої розпиляючої вогнегасної речовини і подання її в об'єм приміщення, що захищається. МУП ТБ є проектно-компонуємим виробом і застосовується для гасіння пожеж класів А ( твердих горючих матеріалів), В (горючих рідин), С ( горючіх газів ) і Е (електроустановок під напругою до 1000 В) у будівлях, спорудах і приміщеннях різного призначення з категоріями по пожежній небезпеці А, Б, В1 і В3.



Схема облаштування арматури



1. Эл. магнітний клапан
2. Манометр
3. Кран для перевірки манометра
4. Зворотний клапан для заправки газом і перемішування ОТВ
5. Запобіжний клапан
6. Балон (на схемі відсутній)
7. Зливний кран внизу балона (на схемі відсутній)
8. Пробка для заливки ОТВ
9. Кран випуску газу при заливці ОТВ, при тех обслуговуванні.
10. Кран для перевірки эл. магнітного клапана.
11. Кран для заливки ОТВ насосом (кран для випуску газової "пробки" з колектора).